Trudne czasy dla Rotrii -> http://forum.rotria.pl/showthread.php?t ... 2#pid17432
Jak rozumiem, Jan Paweł 2 postanowił utworzyć w końcu swoją własną jednostkę SS i zabić Sułtana Kosmitów, bo nim rządzi Papież. Czy to rekonstrukcja historyczna?
"Gwardia Apostolska wraz z Dworem Patriarszym nie wiedząc co robić pochowała się po kątach Pałacu Welijskiego. Och jakie to tchórzliwe szczury - westchnął Sekretarz Stanu - bać się tylko salwy honorowej wystrzelonej w powietrze... Chyba będą popełniać samobójstwo jak Panzerkardinalkorps wejdzie do Pałacu."
Re: [ROTRIA] Czołgi pod pałacem Welijskim
: 16 kwie 2020, 14:07
autor: Ametyst I Dziecię
Kiedy ja tam uprawiałem lekkie papieżowanie to Jehowa Czaruś był smutny i mówił, że żauosne i nieśmieszne. :(
Jeszcze wczoraj miał być gościem. Jutro już może okazać się być rzułtym uchoćcom.
Swoją drogą:
>dawanie jebania o ustawkę na łotrysjkim forum - mam nadzieję, że tego nie robicie
Re: [ROTRIA] Czołgi pod pałacem Welijskim
: 17 kwie 2020, 01:25
autor: Maciej Hergemon
Papaj to ma trudne życie. Chodził po górach. Papaj kochał góry. Więc daj 2 złote za fotę z misiem człowieku.
Re: [ROTRIA] Czołgi pod pałacem Welijskim
: 17 kwie 2020, 11:08
autor: Baldwin
Trochę w tym narracji, trochę prawdziwych tarć między poszczególnymi osobami z Rotrii. Nie wiem zatem, po co to roztrząsać, zwłaszcza gdy czyni się to w tak żałosny sposób.
Ametyst I Dziecię pisze: ↑16 kwie 2020, 18:57
Jak przyjedzie to mu pokażcie.
Patriarcha zapewne widział i machnął na to ręką. CIeszę się, że tak dbacie o naszą dyplomację. Poradzimy sobie jednak sami bez Waszych sugestii. Dreamland chciałby utrzymywać dobre relacje z każdym i nie zepsujecie tego. :)