Strona 1 z 1

Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 16:39
autor: Esteladio
Witam wszystkich,

w świecie wirtualnym nazywam się Seweryn Santecki i jestem obywatelem Księstwa Sarmacji. Konto założyłem w celu pobytów gościnnych i lepszego przeglądania forum Królestwa Dreamlandu.

Uprzedzając ewentualne, tradycyjne powitanie - nie jestem niczyim klonem.


Pozdrawiam

(—) Seweryn Santecki

Re: Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 16:48
autor: Polyna
Seweryn Santecki pisze: 5 sty 2019, 16:39 Uprzedzając ewentualne, tradycyjne powitanie - nie jestem niczyim klonem.
Akurat „Wypierdalać! Czyim klonem jesteście?” to tradycyjne powitanie w Wandystanie, nie w Dreamlandzie.

Re: Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 16:54
autor: Esteladio
Dziękuję za poprawienie. Myślałem że tylko pierwsze powitanie jest wandejskie.

Re: Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 16:56
autor: Baldwin
Witam w Królestwie!

Uśmiecham się pod nosem, bo kilka dni temu zarzekaliście się, że Dreamland to taka jaskinia rozpusty, degrengolady a wasza noga tu nie postanie. A jednak przybyliście. Nami się jednak żyje!

Tak w ogóle, rozgośccie się u nas. Z pewnością Wam się spodoba.

Re: Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 17:13
autor: Esteladio
Florian von Stettin pisze: 5 sty 2019, 16:56 Witam w Królestwie!

Uśmiecham się pod nosem, bo kilka dni temu zarzekaliście się, że Dreamland to taka jaskinia rozpusty, degrengolady a wasza noga tu nie postanie. A jednak przybyliście. Nami się jednak żyje!

Tak w ogóle, rozgośccie się u nas. Z pewnością Wam się spodoba.
Wspomniałem, że panują tutaj niecodzienne warunki, ale nie był to przejaw hejtu. Co do rejestracji, nie wykluczyłem jej w celach gościnnych. Chodziło mi o brak możliwości przeniesienia się z Księstwa Sarmacji do Królestwa Dreamlandu.

Re: Witam z zagranicy

: 5 sty 2019, 17:18
autor: Daniel von Witt
Dobry wieczór. Oby mile wspominał Pan każda wizytę.

(-) Daniel von Witt

Re: Witam z zagranicy

: 6 sty 2019, 03:38
autor: Fryderyk Orański-Nassau
Witam.

Mam nadzieję, że obserwacja naszej egzystencji będzie dla Pana zajmująca.

Re: Witam z zagranicy

: 6 sty 2019, 09:46
autor: RIIF
Witam Szanownego Asesora w Królestwie Dreamlandu.

Mam nadzieję, że pobyt będzie miły. Gdyby potrzebował Pan pomocy proszę o PW lub zapraszam na Discorda.

Re: Witam z zagranicy

: 6 sty 2019, 12:56
autor: Oskar ben Grozny Witt
Życzę miłego pobytu ;)

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 16:44
autor: Esteladio
W związku z tym, że tytuł wątku się nieco zdezaktualizował — postanowiłem przywitać się jeszcze raz. Wczoraj, z przyczyn polityczno-prywatnych, złożyłem obywatelstwo mojej mikronacji macierzystej i zarejestrowałem się w dreamlandzkim systemie informatycznym, otrzymując coś na kształt prawa stałego pobytu. Od dłuższego czasu udzielam się na tutejszym kanale Discord, dlatego części społeczności jestem już znany. Poznałem co nieco obowiązujące tutaj zwyczaje, jednak zapoznanie się z ponad 21-letnim dorobkiem zdaje się być czasochłonne.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to, jak prawdopodobnie większość osób tutaj, interesuje mnie głównie prawo. Nie jestem jednak w stanie ocenić popytu na działalność legislacyjną, dlatego, zanim obmyślę sobie jakiś potencjalny plan na aktywność w Królestwie Dreamlandu, chciałbym zapytać, czym można by się tutaj zająć, by zostało to uznane za coś pożytecznego.

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 17:43
autor: RIIF
Witam serdecznie! Wasz wniosek dot. obywatelstwa będzie procedowany jeszcze dziś.

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 17:50
autor: Maciej Hergemon
Witamy! Witamy!

Zapraszamy do naszego kółeczka wspólnej adoracji.

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 18:38
autor: Aleksander
Pani Krysiu! Jeszcze jedno nakrycie będzie... Nie! Nie tutaj! Na tym zielonym pani nakryje...

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 20:40
autor: Esteladio
Ja do wyższej kasty politycznej nie aspiruję. Poszukam sobie innej niszy.

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 20:51
autor: RIIF
Severin von Verwaltung pisze: 15 sty 2020, 20:40 Ja do wyższej kasty politycznej nie aspiruję. Poszukam sobie innej niszy.
Tam od razu wyższej... w pokerka ciśniemy.

Re: Witam z zagranicy

: 15 sty 2020, 20:52
autor: Esteladio
Cóż, na hazard mnie jeszcze nie stać, ale jeśli tak się sprawy mają... to postaram się dołączyć!

Re: Witam z zagranicy

: 17 sty 2020, 17:21
autor: Fryderyk Orański-Nassau
Co Pan powie na sprawdzenie się w dreamlandzkim sądownictwie? Biała karta daje w dreamlandzkich warunkach jakieś 30% szans na nieoskarżenie o stronniczość. To sporo. A nawet gdyby to nie narzekamy na nadmiar w tej dziedzinie, także każdego sędziego przyjąłbym z otwartymi ramionami. Jeszcze do pensji bym dołożył, gdyby nie podchodziło to pod jakieś tam przekupywanie :/

Re: Witam z zagranicy

: 17 sty 2020, 18:54
autor: Esteladio
Dziękuję za propozycję. Pomyślę o tym, ale nie wiem czy mam ochotę próbować sprostać aktualnym wymogom. Moim zdaniem, są one teraz trochę oderwane od rzeczywistości. Poza tym, zgłosił się ostatnio kandydat na sędziego, który znacznie lepiej zna dreamlandzkie prawo, więc prawdopodobnie skupię się na czymś innym.